Laskomex Openers
alt alt alt alt
firma laskomex

Firma Laskomex

Firma Laskomex jest jednym z czołowych polskich producentów urządzeń domofonowych i wideodomofonowych. Firma istnieje na rynku od ponad 30 lat, w tym czasie zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy wiele modeli domofonów i wideodomofonów przeznaczonych do budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego.

Obecnie firma Laskomex zajmuje stabilną pozycję na rynku, którą potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, zaś nasze urządzenia są używane w kilkunastu krajach na całym świecie świecie.

Z firmą Openersa&Closers współpracujemy od 1996 roku. Obecnie Laskomex jest jej wyłącznym przedstawicielem tej firmy w Polsce.

firma openers&closers

Firma Openers&Closers

Firma Openers&Closers została założona w Barcelonie w 1989r.. Główną działalnością firmy jest projektowanie i produkcja elektrozaczepów i zamków elektormagnetycznych do wszelkiego rodzaju drzwi, wejść i wjazdów.

Obecnie O&C jest czołowym, europejskim producentem elektrozaczepów i zamków elektromagnetycznych, jej urządzenia są sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie.

Openers&Closers jest firmą innowacyjną, która ciągle opracowuje i wdraża do realizacji nowe pomysły i wynalazki, co potwierdza ponad 30 patentów należących do firmy. Są one powszechnie stosowane w produkowanych urządzeniach, których wysoką jakość potwierdzają stosowne certyfikaty wydane przez Centrum Technologiczne APPLUS Norcontrol and LGAI.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA O&C